Movies
Ratings
337
La La LandRated ★ 4.0
Tokyo GirlRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 2.5
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 4.5
Sweet BeanRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
Color Me TrueRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Close-KnitRated ★ 5.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5- Oh Brother, Oh Sister!Rated ★ 3.0