Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5