Titles you rated
27 DressesRated ★ 4.0
It Ends with UsRated ★ 4.5
The Nice GuysRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
BooksmartRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
In the HeightsRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 5.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
AmsterdamRated ★ 2.0
Don't Worry DarlingRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 5.0