Series
Ratings
42
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
A Korean OdysseyRated ★ 2.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Mad DogRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
All About My RomanceRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 2.5
He is BeautifulRated ★ 0.5
Temptation of an AngelRated ★ 2.5
A Love To KillRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
9 End 2 OutsRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.5