Movies
Ratings
499
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 1.0
RoboCopRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 3.0
BeatRated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
SawRated ★ 1.0
Top GunRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0