Movies
Ratings
176
The PhoneRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 2.5
There's Something About MaryRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 2.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0