Series
Ratings
14
GhostRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.0