Titles you rated
GungraveRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Mobile Fighter G GundamRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 1.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.0
Ushio and ToraRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0