Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
The First RespondersRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 3.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 0.5
The PenthouseRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0