Titles you rated
SilmidoRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.5