Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
ViceRated ★ 4.0
The HouseRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 3.5
OldRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5