Series
Ratings
47
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.5
BNA: Brand New AnimalRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Little Witch AcademiaRated ★ 4.5
Space Patrol LulucoRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
GothamRated ★ 3.0