Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
The ESP CoupleRated ★ 2.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Jackass Number TwoRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 3.5
The Last ExorcismRated ★ 2.5
9Rated ★ 2.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 0.5
Scary Movie 3Rated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 5.0