Movies
Ratings
16
The AttorneyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Legend of HerculesRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5