Movies
Ratings
412
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 2.5
Another RoundRated ★ 3.0
The NoviceRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5