Movies
Ratings
609
King and the ClownRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 1.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 1.5
TransformersRated ★ 2.5
City of JoyRated ★ 5.0
Kindergarten CopRated ★ 3.5
Meet DaveRated ★ 3.5
An Officer and a GentlemanRated ★ 4.0
Memphis BelleRated ★ 3.5
Mad MaxRated ★ 2.5
White FangRated ★ 4.0
I, FrankensteinRated ★ 3.5
The Hudsucker ProxyRated ★ 3.5
Mercury RisingRated ★ 4.0