Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0