Series
Ratings
21- InuYashaRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Skam Season 4Rated ★ 5.0
Skam Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5