Titles you rated
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.5
Suite FrançaiseRated ★ 4.5
PsychokinesisRated ★ 0.5- Take Me to the MoonRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 3.5
Goodbye Christopher RobinRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Mountain CryRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0