Titles you rated
The ProtectorRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
Taxi 2Rated ★ 3.5
Break OutRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 2.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 5.0