Movies
Ratings
130
FrankensteinRated ★ 3.5
ShortcomingsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Greatest HitsRated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.0
Journey ThereRated ★ 4.5
The Wedding BanquetRated ★ 2.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.0
Wild TourRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The FallRated ★ 3.0