Movies
Ratings
277- Take OffRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
IbizaRated ★ 2.5
Set It UpRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 2.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0