Series
Ratings
44
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 3.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0