Movies
Ratings
676
Clerks IIIRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Minions & More 1Rated ★ 3.5
Minions & More 2Rated ★ 3.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 2.0
RRRRated ★ 4.5
Joe's ApartmentRated ★ 4.0
George of the JungleRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
LucaRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5