Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
BoltRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.5
God of GamblersRated ★ 4.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 4.0
Taxi 4Rated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 3.5
BabeRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 4.5