Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- CandyRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Suddenly SeventeenRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0- Love in the Tinder ageRated ★ 3.5
The LoraxRated ★ 4.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 3.5
RioRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5