Titles you rated
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5