Movies
Ratings
56
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
YamakasiRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0