Movies
Ratings
794
Peppermint CandyRated ★ 4.5
12th Assistant DeaconRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
MantisRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Man of MenRated ★ 4.0
Devils StayRated ★ 2.0- A Dog-Came Into My FlashRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 2.0
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 3.0- Phantom: The Musical LiveRated ★ 1.0
WickedRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5