Series
Ratings
73
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.5
MasterChef KoreaRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 1.0
ConnectionRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5