Movies
Ratings
489
Mother!Rated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 1.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Enter NowhereRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Tulip FeverRated ★ 3.0
The PresidentRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
MindscapeRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Sliding DoorsRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
Christopher RobinRated ★ 4.5