Movies
Ratings
167
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Crossing HennessyRated ★ 3.0
Spring Bears LoveRated ★ 3.0- Tri-StarRated ★ 2.5
PicnicRated ★ 5.0
Unborn But ForgottenRated ★ 1.0
Hitchcock/TruffautRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 2.0
BeatRated ★ 2.5
Hana and AliceRated ★ 4.0
The WigRated ★ 1.5
VertigoRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
In SecretRated ★ 4.0
Cyrano de BergeracRated ★ 4.0