Titles you rated
Act of ValorRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 2.5
John WickRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 1.5
ShooterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.0