Titles you rated
Blade: TrinityRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0