Titles you rated
ShutterRated ★ 1.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
On the LineRated ★ 2.0
PawnRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0