Movies
Ratings
19
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 2.5