Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
My Melody & KuromiRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5