Movies
Ratings
20
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0