Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
LucaRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
Treasure PlanetRated ★ 5.0
Tangled Ever AfterRated ★ 5.0
BoltRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5