Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0