Movies
Ratings
102
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5