Titles you rated
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 2.0