Movies
Ratings
394
The ShamelessRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
DangalRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5