Series
Ratings
13
Itaewon ClassRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0