Movies
Ratings
453
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
RioRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5