Series
Ratings
24
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0