Series
Ratings
36- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
NCISRated ★ 3.5- NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 3.5
NCISRated ★ 3.5
NCISRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
LookingRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Hawaii Five-0Rated ★ 3.5