Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
La PalmaRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Captains of the WorldRated ★ 5.0