Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Two LoversRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
A Single ManRated ★ 4.5
Great ExpectationsRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 4.5
Seven Years of NightRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 4.0
Claire's CameraRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 4.5