Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Paris, 13th DistrictRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
MirrorRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 2.5
Honey and CloverRated ★ 3.0
FranceRated ★ 3.0
Buffalo '66Rated ★ 4.5
Life Is But a DreamRated ★ 2.5
A winter to rememberRated ★ 2.5
Little ChildrenRated ★ 3.0
The New GirlfriendRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 3.0
TallulahRated ★ 3.0
Boy Meets BoyRated ★ 2.0- I Don't CareRated ★ 1.5
- FMSMRated ★ 1.5
The KillingRated ★ 3.5
Madame BovaryRated ★ 2.5
Diary of a ChambermaidRated ★ 2.5